Hakkımızda

Uysal Zeytincilik Musa Uysal tarafından Bursa İznik’in Müşküle köyünde kuruldu.Başlarda küçük çaplı yaptığı siyah zeytin ticaretiyle firmayı genişletmiştir.

Uzun yıllara dayanan tecrübe ve bu sektörde yetişen oğulları ile sektörde makineleşmeye gitmiş ve otomatik dolum hattını kurup hijyenik bir ortamda üretim kalitesini arttırmıştır.

İlerleyen sanayi ve genişleyen pazarıyla siyah zeytin ezmesi alanında makineleşip üretime başlayan Uysal Zeytincilik günümüzde ise geleneksel yöntemleri unutmadan fabrikasyon yöntemlerle doğal zeytin ürünleri üretimini merkez Gemlik ve Şube Orhangazi olmak üzere gerçekleştirmektedir.

SAĞLIĞINIZ İÇİN ÖZENLE ÜRETİYORUZ !

Hasat Zamanı Zeytinlerimizi dalından elle toplayarak hasat ediyoruz ve aynı gün içinde Soğuk Sıkma Metodu ile sıkım işlemini gerçekleştiriyoruz böylece besin değerleri kaybolmamış üstün kalitede bir zeytinyağı üretmiş oluyoruz. Siyah ve Yeşil Zeytinlerimiz ise Gemlik Yöresinin olgun zeytinleri seçilerek hiçbir katkı maddesi kullanılmadan %100 Doğal olarak sofralarınıza ulaştırıyoruz.